Najbližší program

Hudobný stream

Prúd hudby, ktorý pre Vás vybrala hudobná dramaturgia TLISu

Festival inej hudby na netradičných miestach. Skupina aktívnych hudobníkov, umelcov a kreatívcov, nadšených z netradičných miest a zvláštnych kombinácií. Ich cieľom je zviditeľnenie súčasnej a „inej“ hudby na Slovensku, ktorá si len ťažko nachádza priestor pre svoju interpretáciu. Hudobné kluby sú často žánrovo vymedzené a kultúrne domy príliš konzervatívne, preto ich začali fascinovať opustené a schátrané objekty, ktoré sú zväčša neprístupné širokej verejnosti.

Počúvač! Je načase pripraviť skafandre a hviezdne lode, pretože témou ďalšieho sci-fi festivalu SlavCon bude "Pod hviezdnou oblohou." Tak ako prví astronómovia či hrdinovia sci-fi príbehov, aj my sa na jedenástom ročníku vydáme do neznáma a preskúmame veľkú zmenu na našom festivale. Stretneme sa v novom priestore, v Dome Kultúry Dúbravka v Bratislave. Aké skvelé nové nápady a zábavu v ňom objavíme, zistíme už 28. - 30. apríla 2017.

Program aj hostí nájdete na stránke www.slavcon.sk.

Nové mená, nové prednášky a výnimočné zážitky!
Už 6.ročník Visegrad Film Forum sa uskutoční 25. – 29. apríla 2017, v priestoroch Filmovej a televíznej fakulty VŠMU v Bratislave. Účastníkov čaká nabitý program, ktorý sa skladá z piatich vzrušujúcich dní plných prednášok, premietaní študentských filmov, prípadových štúdií zaujímavých projektov, diskusií a workshopov.

Na tento ročník je prichystaný takýto špeciálny program:

Zaujíma Ťa svet inovácií, nových technológií a startupová scéna? Chceš stretnúť inšpiratívnych ľudí z úspešných firiem? Príď medzi nás a zúčastni sa networkingového podujatia TECH INNO DAY. Pre návštevníkov je registrácia otvorená do 27.3.2017!!!

50 pohovorov za deň? Že to nejde? Príď sa presvedčiť!
FEI STU, 4. - 5. apríl. Lebo kto hľadá, nájde.

ČO môžeš získať:
- diplomovku/bakalárku
- stáž, prax, prácu
- kontakty vo svojom novom povolaní

Veľtrh ti prináša medzinárodná študentská organizácia IAESTE.
Viac info: https://dniprilezitosti.sk/veltrh/bratislava alebo https://www.facebook.com/events/1940106742886765/.

Punkoví romantici z kapely Smola a Hrušky dosiahnu v roku 2017 ďalší medzník svojej hudobnej kariéry. Poctivo sa pripravujú na veľké oslavy k 20. výročiu vzniku tohto recesistického umeleckého súboru. Už vo februári odštartujú svoje doteraz najväčšie klubové turné v 20 slovenských mestách. Ako prvou zastávkou sa stane bratislavský Ateliér Babylon, kde 16. 2. 2017 pokrstia svoj nový album spolu s exkluzívnymi hosťami a priateľmi. Na tento výnimočný večer prijali pozvanie kultová formácia Moja Reč so živou kapelou Komplot a českí bratia zo skvelej kapely Fast Food Orchestra.

Ahojte priatelia, opäť nám viete pomôcť, a to tak, že poukážete svoje 2% z dane nášmu združeniu. My sľubujeme, že budeme ďalej púšťať dobrú hudbu a pripravovať zaujímavé relácie. Môžete si stiahnúť predvyplnené tlačivo pre 2% alebo použiť tieto údaje:

Názov: IRŠ TLIS
Adresa: Staré Grunty 53, 84247 Bratislava
IČO: 42445833
Právna forma: Občianske združenie
IBAN číslo účtu: SK9083300000002800797037 / kód banky: 8330 (Fio banka a.s)

V termíne 10. - 11. decembra sa bude konať v priestoroch bratislavského V-klubu už siedmy ročník obľúbenej charitatívnej akcie Vianočný bazár chalaňov. Podujatie, ktoré organizujú známi herci Lukáš Latinák, Majo Miezga a Robo Jakab vyvrcholí v pondelok 12.12. spontánnym Vianočným žúrom chalaňov v Starej tržnici. Finančný výťažok získaný zo vstupného ako aj predajom vecí na bazáre bude rozdelený medzi štyri projekty, ktoré si chalani opäť starostlivo zobrali pod patronát.

OFF_festival Bratislava je sviežim doplnkom festivalu Mesiaca fotografie. Podporuje mladých, začínajúcich umelcov. "Od začiatku svojej existencie bolo snahou tohto podujatia vytvoriť veľkorysé podmienky propagácie a podpory mladých umelcov pôsobiacich na poli fotografie."

FB event: https://www.facebook.com/events/1680846668899404/

Rádio TLIS hľadá posily!

Chlastať každý večer alebo ťukať do klávesnice je dnes too mainstream. Príď svoju mladosť oslavovať k nám do TLISu, bude to jazda, na ktorú do smrti nezabudneš!

HĽADÁ sa:
#Moderátor
#HudobnýDramaturg
#Technik
#Markeťák

Stránky