Najbližší program

Hudobný stream

Prúd hudby, ktorý pre Vás vybrala hudobná dramaturgia TLISu

OFF_FESTIVAL už tento piatok!

4.11.2016 18:00 - 18.11.2016 18:00

OFF_festival Bratislava je sviežim doplnkom festivalu Mesiaca fotografie. Podporuje mladých, začínajúcich umelcov. "Od začiatku svojej existencie bolo snahou tohto podujatia vytvoriť veľkorysé podmienky propagácie a podpory mladých umelcov pôsobiacich na poli fotografie."

Heslom tohto ročníka je "archív budúcnosti" - fotografia - médium ako pamäť individuality / kolektívu. "Slovami Eszter Biró, fotografky a bádateľky, médium fotografie, formované technológiou, sa často prirovnáva k pamäti, ktorá sa viaže k identite konkrétnej osoby. Obe vytvárajú stopy a svedectvá minulosti a zdieľanie je ich podstatnou súčasťou, zatiaľ čo archívy skôr vnímame ako inštitúcie, ktoré prezentujú kolektívnu identitu. Čo by sme si mali kolektívne pamätať a čo zabudnúť? A čo ak stratíme kontrolu nad našimi archívmi, čo ak nás prerastú?"

Ak rád fotíš, zdieľaš alebo sa len rád pozeráš, určite sa pozri aj sem ;) Oficiálne otvorenie / vernisáž je už tento piatok o 18:00 v Pisztoryho paláci v Bratislave. FREE ENTRY.

Viac info: http://offfestival.sk/ alebo fanpage https://www.facebook.com/offfestival.sk/