Najbližší program

Hudobný stream

Prúd hudby, ktorý pre Vás vybrala hudobná dramaturgia TLISu

Prvý Apríl(ový)Pondelok 7/4/2014

19:00
Kto vie, ktorá krajina susedí s Arménskom, Azejbardžanom, Ruskom a Tureckom? Ak uhádnete, tak vám Vella zaspieva na dobrú noc! Najskôr však o svojich túlavých topánkach a tajuplnej krajine porozpráva Karolína Barényi.
20:00
Premiérové Záku(T)lisie s Pijou bude o hip hope, hop hipe, disoch a blessoch, skrátka o Jednom Majku. Hostí Peťa Remiara a možno sa bude aj repúvat naživo.
21:00
Vierka a Saťo načrú do studnice internetu a vytiahnu z nej tie najväčšie kultúrne vychytávky, ktoré by ste na najbližší týždeň rozhodne nemali vynechať.
22:00
Dvaja nováčikovia majú vysoké ambície a hneď by chceli vlastnú reláciu. To by však nebol TLIS, keby si ich najskôr poriadne nepreklepol. Ďašia zo série improvízácií v obsadení aké si kto zmyslí.
23:00
Všetko, čo potrebujem pre život som sa naučil v škôlke je dielo, ktoré minimálne z počutia poznajú asi všetci. Ako výhovorka stredoškoláka nad kvantami "zbytočného" učiva, to nikdy poriadne nefungovalo. Ako kniha od Roberta Fulghuma a načítaná Jiříkom z KMS je však nesmierne poučná.