Najbližší program

Hudobný stream

Prúd hudby, ktorý pre Vás vybrala hudobná dramaturgia TLISu

HĽADÁ SA NOVÝ TLISÁK a.k.a KONKURZ

22.2.2016 20:00 - 26.2.2016 23:00

 
 
FB event: https://www.facebook.com/events/1139179846101479/

Rádio TLIS hľadá posily!

Ak ťa zaujíma, ako to vyzerá v rádiu, ako prebieha vysielanie, ak máš vzťah k moderovaniu, alternatívnej hudbe, technickým veciam, marketingu alebo si myslíš, že máš čo povedať, hľadáme práve teba.

Čas, kedy máš jedinečnú šancu zapojiť sa do kolektívu TLISu, práve nadišiel. Nech chceš robiť čokoľvek a kedykoľvek, si u nás vítaný. Jedinou podmienkou je prísť v dňoch 22. až 26. februára v čase od 20:00 do 23:00 do TLISu (Mlynská dolina, internát Mladosť, blok A, za vchodovými dverami do bloku hneď napravo - zamrežované dvere) a prejsť konkurzom :)

Ukáž nám, čo vieš!

Najlepšie v týchto oblastiach:

___TECHNIK___
.Vysielajúci technik[šablista]
.Webprogramátor [webista]
.Sieťový administrátor [serverista]
.Programátor [mobilista]
.Elektrotechnik [káblikár]
.Postprodukčný technik [strihač]

Čo nevieš, to ťa naši technici naučia. Stačí len prísť ;)

___SPEAKER/REDAKTOR/MODERÁTOR___
Pozícia vhodná pre každého, kto si myslí, že má čo povedať. Do mikrofónu samozrejme. Pre každého, kto chce mať vlastnú reláciu o hocičom.

___HUDOBNÝ DRAMATURG___
Ak sa s maximálnym potešením vŕtaš v hudbe, či sám nejakú vytváraš a chceš ju pustiť do éteru, nič nie je jednoduchšie, ako prísť sa ukázať.

___PR/MARKETING___
Máš organizačný či presviedčací talent? Rýpeš sa vo Photoshopoch, máš lacné nápady hodné milióna, zmysel pre biznis či len skrátka chceš byť v rádiu a nápomocný? Vhodná pozícia pre teba! :)