Najbližší program

Študentíček

11.12.2018 20:00 - 21:00
Neviete čo kúpiť rodine, priateľom, frajerke ? My Vám poradíme nejaké typy. A hlavne ako prežiť sviatky v radosti a pokoji.

Lampiónový štvrtok 01|05|14

19:00
~~ // Hudobné profily, novinky a ochutnávky od MMOTHS, Disclosure, Jamie XX, Freed V and Grafix, Shit robot a Yacht a na záver zábava v meste.
20:00
Dolný Kubín edition // V sobotu sa v A4 uskutočnila prvá z akcií o elektronickej hudbe Electronica Vol. 1, z ktorej Vám prinesieme exkluzívny rozhovor s Felixom Kubinom + zostrih live koncertu.
21:00
#40: Náhubok // Priniesť si do svojho príbytku kúsok živej prírody je také krásne, ľudské a roztomilé. Čo však robiť, ak sa tento kúsok zmení na pachového značkovača bojujúceho o svoje m^3 a vás vníma iba ako kapsičku whiskas s rukami a nohami? Veru, najlepšie zvieratko do domácnosti je bonsaj.
22:00
Gate7 // Novinky, no najmä ženské hlasy. Pohodová tUnE-yArDs, zasnená Lykke Li a popová Lily Allen. We Have Band a ich tretí album alebo novinka od FM Belfast pred ich bratislavským koncertom.
23:00
:x :x :x // Máj lásky čas, alebo čas lásky k hudbe. Love trapy, Chill trapy, Rap trapy, trap už neexistuje, ovplyvnil toľko iných žánrov, že jeho prvky sa stali syntetickými súčasťami iných. V aktuálnom vydaní Neträpu si vypočujeme, ako to znie vo svete aktuálnych hudobných prúdov. A fakt už neexistuje?!
00:00
Music begins where the words end::. // Spirituálno-tanečná zmeska s kúskami emócií.