Najbližší program

Hudobný stream

Prúd hudby, ktorý pre Vás vybrala hudobná dramaturgia TLISu

-neublížil som- štvrtok 15|05|14

19:00
The Blank Stare #2 // V sobotu prebehlo v Cvernovke druhé natáčanie dokumentu o experimentálnej a elektronickej hudbe The Blank Stare, o ktorom prídu znova porozprávať jeho organizátori. Tentokrát aj s hudobným hosťom Sky to speak.
20:00
Tutti Frutti festivalu v Novej Tržnici // Live rozhovor s organizátormi nového festivalu situovaného do existujúceho zastrešeného ikonického trhoviska na Trnavskom Mýte.
21:00
#41 Na nezaplatenie // Akcia! Pri kúpe dvoch tretí zdarma! Vydajte sa spolu s nami na ľavotočivú púť nákupného vozíka a v pokoji si prelistujte pravidelnú rubriku dámskych body v niektorej zo zdarma šírených propagačných tlačovín. My sa zatiaľ zamyslíme, prečo nás reťazce tak zúfalo volajú pod svoje strechy, aj keď práve nepadajú krúpy veľké ako vajcia - už tento štvrtok za 20 centov za kus.
22:00
#12 Vynálezy, ktoré (z)menia svet, časť prvá Energie // Experimentálna nahrávka z diskusie o vynálezoch, ktoré (z)menia svet. Panelákové bioplynky, vetrohrevy, termické hniezda, nanokompresory tažkej vody? Diskutujúci Juraj Kubica a Daniel Hromada.
23:00
:x :x :x // .:with special guest Get Garden. GTGRDN sú dvaja mladí DJi hrajúci deepsound, bass, trap a pod.
00:00
Music begins where the words end::. // Spirituálno-tanečná zmeska s kúskami emócií.