Najbližší program

SectorB

13.12.2018 19:00 - 20:00
Špeciálne Vianočné vysielanie plné elektronickej tanečnej hudby v podaní DJa Baramagru. Možno bude aj súťaž !

STREDA 7/12/2016

[Rigga-Ding-Dong] Vážení, pomaly to budeme na tento semester aj baliť. Tento a budúci týždeň sa nás ešte nezbavíte! František chytil tempo, Kubana frajerku a Viktor skoro poriadnu chrípku. Dnes ale predsa len v čisto chlapskej zostave.
20:00
Kubana si na dnešné metalové blúznenie privolá posilu z izby AD*** a pocestujú si Škandináviou a krajinou, ktorá to má najbližšie k morskému dnu...(Holandsko, nie Grécko). Chalani zahrajú výber songov pri ktorých gitaristom krvácajú prsty, speváci ládujú vápnik na hlasivky a bubeníci trhajú jednu blanu za druhou.
21:00
Viktor sa vás pokúsi presvedčiť, že rok 2016 nebol až taký hnusný ******, akoby sa na prvý pohľad zdalo (bude to ťažké, on to vie...) a v dnešnom odovzdávaní LateNightTLIS awards predstaví 10 najlepších albumov uplynulého roku v tých najabsurdnejších kategóriách.
22:00
Frantisek si to dnes zadal celkom stručne. Preletí celým svetom, na rozdiel od Vikingov (vraj boli prví, hm...), Kolumbusa (vraj nebol prvý...hm) a hnusného piva (!), obíde Severnú Ameriku a predstaví podzemské TLAK-y zo zvyšku planéty.