Najbližší program

Hudobný stream

Prúd hudby, ktorý pre Vás vybrala hudobná dramaturgia TLISu

Streda 9/11/2016

Máte sprostú náladu a facebookowski feed plný oranžovej obludy? Na celé 4 hodiny vás vytrhneme od reality a necháme zabudnúť, že do weekendu zostávajú ešte stále dva bláznivé dni (Niéééé...). Dnes v plnej zostave, akú sme tu nemali vyše roka.
19:00
Veronika má dnes v pláne pokecať s pesničkárkou Soňou Ferencovou, ktorá nám porozpráva o svojej hudbe a možno aj niečo zahrá.
20:00
Kubana si berie na pretras najlegendárnejší koncert od čias, kedy Franzovi Lisztovi hádzali budapeštianske devy spodné prádlo do tváre za jeho Liebestraum. WOODSTOCK 1969 už dnes na The Dust BABY!!!
21:00
Viktor sa pokúsi prihovoriť svetu, že by nemal byť blbec, prinesie jeden z najpríjemnejších albumov tohto roku, odhalí, prečo leňochody padajú zo stromu a rastie im mach na nose a k čomu je dobrá Viagra okrem hroznej srandy po dosiahnutí 60-tky.
22:00
Rezidentný hosť Frantisek známy zo show Lexaurin štartuje a praví: "Začíname vo veľkom. Predstavíme si nový album od formácie A$AP Mob a v pravidelnej rubrike Setíky si zahráme výber skladieb od The Doors v housovej verzií. Očakávaj TLAKY"